Wydanie książki, szczególnie pierwszej w nowym wydawnictwie to nie łatwa sprawa. Skąd o tym wiemy? Hmmm - od 14 lat robiliśmy to w innych wydawnictwach. W końcu zdecydowaliśmy się powołać do życia CTB Wydawnictwo.

Nasza pierwsza książka „Kształtowanie umiejętności społecznych u dzieci z trudnościami wychowawczymi" stała się odpowiedzią na rynkowe zapotrzebowanie oraz swojego rodzaju fenomenem na rynku narzędzi służących pomocą w pracy terapeutów, psychologów dziecięcych, nauczycieli, rodziców i wszystkich innych osób głęboko zainteresowanych prawidłowym rozwojem społecznym dzieci.
Zdajemy sobie sprawę, że nie uniknęliśmy po drodze błędów takich jak drobne omyłki pojawiające się w tekście, czy nieliczne niedogodności związane z wysyłką książki (było ich zaledwie 3 na kilkaset wysyłek).
Za to przepraszamy, ale przede wszystkim dziękujemy Państwu za okazane nam zaufanie, za sympatię i co mniej związane z samą książką czy też wydawnictwem, ale nie mniej dla nas ważne – za Waszą codzienną, trudną pracę z dziećmi, które Waszego serca i wytrwałości potrzebują.
Jeśli wydając nasze książki możemy się do Państwa sukcesu jakoś przyczynić to ma to dla nas ogromne znaczenie, a korzystając z dzisiejszej okazji....
ŻYCZYMY WAM WSZYSTKIM WSZELKICH SUKCESÓW, CIERPLIWOŚCI, WYTRWAŁOŚCI, RADOŚCI i SATYSFAKCJI z TEGO CO NA CO DZIEŃ ROBICIE – ZAWODOWO i PRYWATNIE!
CTB Wydawnictwo