OD DZIŚ RUSZAJĄ ZAPISY NA SZKOLENIE  III stopniowego w KATOWICACH.

Dzięki uprzejmości dyrekcji przedszkola Błękitna Kraina będę mogła zorganizować szkolenie w Katowicach. dziekuję bardzo.

Podaje terminy na kolejne szkolenie 3 stopniowe z terapii behawioralnej dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu. Szkolenie przygotowuje do certyfikatu terapeuty behawioralnego.

JEŚLI ktoś zrezygnuje bardzo proszę o taka informację , by mogli przyjść osoby z listy rezerwowej.

terminy:

I część :20-22.02.15 i II cz.6-8.03.15

czas: piatek : 16-20   sobota: 9-.15.00 niedziela 9-14.00

MIEJSCE: Niepubliczny Specjalny Punkt Przedszkolny "Błękitna Kraina"

ul.Kossak- Szczuckiej 32

zgłoszenia mailowo: na górze stronki po lewej stronie są zapisy on- line i tam proszę się zapisywać lub.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  z dopiskiem SZKOLENIE KATOWICE   Bardzo prosze o zaznaczenie tej informacji w tytule. Podajecie państwo  w mailu swoje dane czyli imię i nazwisko oraz kontakt mailowy i telefoniczny.

kryterium uczestniczenia w szkoleniu  szkoleniu : kolejność zgłoszenia .

płatność  TYLKO PRZELEWEM DO 16.02.15, ale ...proszę czytać dalej:)

nr  konta 92 1140 2017 0000 4502 1300 5092 z dopiskiem szkolenie SZKOLENIE KATOWICE

Jeśli uczestnik wpłaci do 13.02.15 to koszt szkolenia wynosi 750zl. Po tym terminie cena szkolenia

wynosi 800zl.

prosze podawać w zgłoszeniu dane do rachunku.

rachunki otrzymacie Państwo na szkoleniu.

ilość miejsc ograniczona, wpłata bedzie kryterium dostania się na szkolenie.

Na tej stronie w aktualnościach pojawi się lista osób, które dostały sie na szkolenie. Proszę zaglądać na moją stronkę.

serdecznie zapraszam

Beata Ignaczewska