Od 19.05.14 ruszają zapisy na intensywna terapie behawioralna w filii CTB w Częstochowie. Przygotowywaliśmy się do tego ponad rok, jest wyszkolona kadra, jest lokal i tylko teraz ....juz możemy robić zapisy. Obecnie od 1.09.14 możemy jednocześnie przyjąć 6 dzieci. Pracujemy w systemie jedno dziecko na jednego terapeutę oraz pracy w rówieśnikami. naszym celem jest całościowy rozwój dziecka oraz intensywna współpraca z rodzicami. Rodzice u nas muszą również pracować, uczyć sie jak postępować z własnym dzieckiem, wówczas jest szansa na sukces.

zapisy mailowo : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z dopiskiem terapia Częstochowa.

Jesli macię Państwo pytania to tez pod ten sam mail lub telefonicznie : 609207526

przyjmuje dzieci od 2 roku do 8 roku życia.

Liczy sie kolejność zgłoszeń.

serdecznie zapraszamy

Beata Ignaczewska i zespół.