Dzieci z autyzmem potrzebują intensywnej terapii behawioralnej.Czasem proponujemy rodzicom terapię wspomagającą czyli integrację sensoryczną.gdy u naszych dzieci widzimy zaburzenia w pracy zmysłów dotyku, słuchu, wzroku, węchu  czy zmysłu równowagi. Aby dziecko z autyzmem miało profesjonalną opiekę proponujemy również szkolenia z Integracji Sensorycznej, którą można prowadzić wg zasad Stosowanej Analizy Zachowania.

We współpracy z Ośrodkiem Wczesnej Interwencji w Warszawie organizujemy  edycję

Kurs przeznaczony jest dla lekarzy, fizjoterapeutów, psychologów, logopedów, terapeutów zajęciowych, pedagogów specjalnych, pedagogów innych specjalności - posiadających tytuł magistra, licencjata lub technika w/w kierunków

Prowadzący: certyfikowani Instruktorzy metody Integracji Sensorycznej:

- dr Maria Borkowska (lekarz rehabilitacji ruchowej, pediatra),

- mgr Monika Kastory-Bronowska (specjalista psycholog kliniczny) wraz z zespołem

Miejsce kursu: Ośrodek Wczesnej Interwencji w Warszawie przy ul. Pilickiej 21

Termin: 15-18.09. 2013 r.

Zajęcia będą odbywały się codziennie w godzinach 9.00-18.00

Koszt kursu 1000,00

Podczas kursu uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, a po jego zakończeniu zaświadczenie o ukończeniu kursu I-go stopnia w zakresie neurofizjologicznych podstaw Integracji Sensorycznej.

Zgłoszenia:

Kontakt telefoniczny: Marta Marczuk: 0-606-46-76-41 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.