Szanowni Państwo. Światowy Dzień Autyzmu przypomina nan o ludziach ze spektrum autyzmu. Obecnie szacuje się, że na 100 dzieci 1dziecko  ma autyzm.

ZOSTALO JEDNO WOLNE MIEJSCE NA GODZINĘ 14.00

CTB wychodzi na przeciw problemowi i proponujemy BEZPŁATNE KONSULTACJE W DNIU  9.04.13 ROKU WE WTOREK DLA DZIECI OD 2 DO 7 ROKU ŻYCIA.

kONSULTACJE będą prowadzone przez 3 specjalistów, czas dla Państwa to 90 minut. Na koniec spotkania otrzymacie Państwo wskazówki, zalecenia do dalszej pracy.

JEŚLI COŚ NIEPOKOI PAŃSTWA W ROZWOJU WŁASNEGO DZIECKA, NIE WIECIE, JAK POSTĘPOWAĆ Z MALUCHEM ZAPRASZAMY DO NAS

podaje dla Państwa godziny, w których przyjmujemy. zapisy sa mailowo, w prawym górnym rogu są zapisy online i tam należy umieścic imię i nazwisko dziecka , wiek i godzinę,, na którą chcą Państwo przyjść. W tym dniu możemy przyjąć 9 dzieci.

podaje godziny

9-11 zajęte

11.30-13.30 zajete

14-16 zajęte

16.30-18.30 zajete

SERDECZNIE ZAPRASZAMY. oczywiście zostaną Państwo mailowo poinformowani o tym, czy dostaliście się na konsultacje. na każdej godzinie możemy przyjąc maksymalnie 3 dzieci jednocześnie. Bardzo prosze w zgłoszeniu równiez podac telefon kontaktowy. To ważne.

pozdrawiam

dyrektor CTB