10 stycznia 2013 odbył się II bal karnawałowy w historii CTB. W tym roku motywem przewodnim były koleje śląskie:)) . Bawiliśmy się cudnie w uroczym miejscy dzięki życzliwości pani dyrektor przedszkola nr 40 w Gliwicach. Mieslismy do dyspozycji wielką salę i mogliśmy poszaleć. A działo się...

Przyjechali do nas rycerze, batmani, królewny, żuczki, simbad, czarodziejki, myszki,

pajacyki oraz wiele innych niesamowitych gości. Porządku pilnowali w pociągu kontrolerzy i kierownik pociagu. Nie było mandatów, bo każdy miał bilet.

Kontrolerka Patrycja robiła zdjęcia, które możecie Państwo juz obejrzeć w Galerii. Zapraszam na miłe wspominanie. Dodam jeszcze, że nasze dzieci były niesamowite, świetnie się bawiły. Rodzice również szaleli na parkiecie,  za co gorąco dziękujemy.

Dziękuje wszystkim, którzy przyczynili sie do zorganizowania tej zabawy.

pozdrawiam karnawało

beata ignaczewska