TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH / TUS

ZAJĘCIA TERAPEUTYCZNE DLA DZIECI W NORMIE INTELEKTUALNEJ

Z AUTYZMEM I ZESPOŁEM ASPERGERA!!!

Od listopada 2017 zapraszamy dzieci i młodzież w normie intelektualnej z zaburzeniami ze spektrum autyzmu na odpłatne zajęcia grupowe TRENINGU UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH / TUS . Oferujemy uczestnictwo w małych grupach treningowych na terenie Szkoły Podstawowej nr 44 w Gdańsku. Stosujemy podejście indywidualne do każdej osoby oparte na Stosowanej Analizie Zachowania i dostosowujemy terapię do potrzeb i umiejętności wszystkich uczestników grupy.

Grupy są prowadzone przez nauczycieli-terapeutów behawioralnych ze Specjalnego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Gdańsku.

Zgłoszenia telefoniczne przyjmujemy do końca października 2017 r. pod nr 791-606-936.

Agnieszka  Naruszewicz