Jest mi niezmiernie miło zaprosić Państwa na szkolenie z terapii behawioralnej w Bielsko Białej

Podaje terminy na kolejne szkolenie 3 stopniowe z terapii behawioralnej dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu. Szkolenie przygotowuje do certyfikatu terapeuty behawioralnego.

JEŚLI ktoś zrezygnuje bardzo proszę o taka informację , by mogli przyjść osoby z listy rezerwowej.

adres:

Szkoła na Grodzisku

ul.Jana III Sobieskiego 118

Bielsko Biała

terminy:

I część : 22-24.01.16  II cz 5-7.02.16

czas: piatek : 16-20   sobota: 9-.15.30.niedziela 9-14.30.

UWAGA! ograniczona ilość miejsc.

koszt: 800zl.

zgłoszenia mailowo: na górze stronki po lewej stronie są zapisy on- line i tam proszę się zapisywać lub.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  z dopiskiem SZKOLENIE BIELSKO BIALA .Bardzo prosze o zaznaczenie tej informacji w tytule Oraz w przelewie .Podajecie państwo  w mailu swoje dane czyli imię i nazwisko oraz kontakt mailowy i telefoniczny.

kryterium uczestniczenia w szkoleniu  szkoleniu : kolejność zgłoszenia .

płatność tylko przelewem

nr  konta 92 1140 2017 0000 4502 1300 5092 z dopiskiem szkolenie EDYCJA ZIMOWA BIELSKO BIAŁA

proszę o wpłatę do 18 stycznia 2016. cena szkolenia 800zl.

prosze podawać w zgłoszeniu dane do rachunku.

rachunki otrzymacie Państwo na szkoleniu.

Na tej stronie w aktualnościach pojawi się lista osób, które dostały sie na szkolenie. Proszę zaglądać na moją stronkę.

serdecznie zapraszam.

Beata Ignaczewska