OD DZIŚ RUSZAJĄ ZAPISY NA SZKOLENIE  III stopniowego w Chorzowie w Niepublicznym Przedszkolu Niebieski Zakątek

Podaje terminy na kolejne szkolenie 3 stopniowe z terapii behawioralnej dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu. Szkolenie przygotowuje do certyfikatu terapeuty behawioralnego.

JEŚLI ktoś zrezygnuje bardzo proszę o taka informację , by mogli przyjść osoby z listy rezerwowej.

terminy:

I część : 20-22.11.15  IIcz 4-6.12.15

czas: piatek : 16-20   sobota: 9-.15.30. niedziela 9-14.30

MIEJSCE: Punkt Przedszkolny Niebieski Zakątek

ul. Wesoła 24

Chorzów

zgłoszenia mailowo: na górze stronki po lewej stronie są zapisy on- line i tam proszę się zapisywać lub.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  z dopiskiem SZKOLENIE  CHORZÓW. Bardzo prosze o zaznaczenie tej informacji w tytule. Podajecie państwo  w mailu swoje dane czyli imię i nazwisko oraz kontakt mailowy i telefoniczny.

kryterium uczestniczenia w szkoleniu  szkoleniu : kolejność zgłoszenia .

płatność  TYLKO PRZELEWEM  6.11.2015 r.

nr  konta 92 1140 2017 0000 4502 1300 5092 z dopiskiem szkolenie SZKOLENIE  CHORZÓW

dane

Centrum Terapii Behawioralnej

koralowa 1/7 Gdańsk

KOSZT SZKOLENIA : 800 zł brutto za całość.

prosze podawać w zgłoszeniu dane do rachunku.

rachunki otrzymacie Państwo na szkoleniu.

ilość miejsc ograniczona, wpłata bedzie kryterium dostania się na szkolenie.

SERDECZNIE ZAPRASZAM

LISTA OSÓB: